Jak pomoci tlapkám
Články

2017 Semináře psí psychologie pro psí vychovatele, cvičitele, psychology

Publikováno 3.4.2017 v Novinky
2017 Semináře psí psychologie pro psí vychovatele, cvičitele, psychology

Chcete se stát PSÍM ŠÉFEM?

Chtěli byste se naučit pracovat se psy a předávat svoje zkušenosti dalším lidem ve Vašem okolí? Paráda! Můžete tím totiž zachránit mnoho psů před útulkem či injekcí. Pracujete již se psy i s jejich majiteli a rádi byste objevili nové techniky, možnosti, metody a zlepšili kvalitu své práce? Super! Jen ten, kdo se stále učí, může dosahovat stále lepších výsledků.
Jsme ochotni zaškolit a předat naše znalosti lidem, kteří chtějí pracovat s problémovými psy. Nejedná se o výcvik, ale o práci se psí psychikou, poznatky z etologie, socializace, správné postupy při výchově.
V seminářích Vás seznámíme s chybami, za kterými stojí veškeré neúspěchy při různě komplikovaných případech problémových psů. Naučíme Vás pracovat s energií, lépe reagovat na různé situace a rádi probereme společné problémy při výuce majitelů pejsků, kdy to někdy není jednoduché.
CO PŘESNĚ DĚLÁME: Převýchova velmi agresivních psů, převýchova bázlivých psů, terapie pro neurotické psy, práce se psem pomocí reflexů, práce s energií, energetické masáže, výuka používání energie při práci se psy, přirozená psí komunikace, smečkové chování, převýchova psa pomocí časového rozvrhu (i pro hendikepované majitele), práce se psem ve městě. Naše práce se zakládá na praxi a zkušenostech, kdy sledujeme cca 200 psů ve smečkách, od kterých pozorujeme veškeré chování. 8 let aktivní práce s velmi problémovými psy, hledání a neustálé se učení a zdokonalování.
Učíme především majitele, jak aplikovat svůj přístup ke psovi tak, aby ho chápal a aby mu nebylo ubližováno špatnými tresty, ale i špatnými odměnami!
Pamatujte si, že úspěšní budete tehdy, kdy si dokážete přiznat, že rozhodně nevíte všechno a budete dál hledat lepší a lepší způsoby a zkušenosti.
KDE: Pro skupiny 5 lidí a více dojedeme po ČR téměř kamkoli.
Semináře zaměřené na konkrétní problémy a případy určitých typů psů pořádáme u nás u Poděbrad.
KDY: termín je vždy na konkrétní domluvě, jsme flexibilní.
JAK NÁS KONTAKTOVAT: Denisa Středová, David Středa : email denisa.tlapka@seznam.cz, facebook www.facebook.com/toulavetlapky.
CENA: 1 denní seminář skupina – 500 Kč/osoba (6-8 hod.), individuální lekce – 400 Kč (1-2 hod.)
(pozn. služba není darem ani placenou službou pro Toulavé Tlapky, jde o individuální příjem soukr. osobě s vedenou živností a podléhá zdanění, počítejte tedy s vystavením dokladu o platbě a moc prosíme, přijměte ho od nás, zákon je zákon a účtenku můžete zahodit, my Vám jí ale dát musíme. Nepodléháme eet a nejsme plátci dph.)
12592695_1242446139104339_8963416724082929612_n