Jak pomoci tlapkám

Kontakt

Jméno:

E-mail:

Vaše zpráva:

Pro kontrolu opište následující text:captcha

 Toulavé Tlapky, z.s.

(nejsme útulek, ale nezisková organizace – zapsaný spolek, azyl je soukromý zájmový chov – depozit, který nemá právní charakter útulku, nepřijímáme nalezence, pouze soukromé psy a kočky,máme vždy cca 150 psů, 60 koček, 30 jiných domácích zvířat) Nyní je naše kapacita plná, řešíme jen velmi akutní případy.

ADOPČNÍ DOTAZNÍK: Adopční dotazník-dospělý pes (nevyplňujte bez předchozí domluvy na emailu)

Adresa soukromého azylu u Poděbrad:

Denisa Středová,

Úmyslovice 110 (Blato) ,29001 – pro zasílání balíčků.

(statek se nachází mezi obcemi Pátek a Úmyslovice, samota statek Blato, křižovatka)

Kdy můžete navštívit náš statek (azyl, centrum pro převýchovu): Když si přijedete pro předem domluveného pejska, když přijedete na lekci převýchovy, když přijedete na výpomoc atd. Na klasické návštěvy však nemáme čas. Věříme, že to pochopíte. Musíme se věnovat péči o zvířata.

Oficiální adresa:

kompletní název: Občanské sdružení na ochranu zvířat Toulavé Tlapky, zapsaný spolek

(na balíčky uvádějte jen Toulavé Tlapky, z.s., na faktury je třeba celý název. Máme vyjímku v názvu vzhledem k ochranné známce)

ič: 22667628

 

Ostrov 110, Úmyslovice, psč: 290 01 (adresa platí i takto, např. pro navigace)

 

Kontaktní osoba (předseda, místopředseda): Denisa Středová, David Středa, Věra Holíková  (Úmyslovice 110, statek Blato)

Telefon již nezveřejňujeme z důvodů časté šikany a vulgárních vtípků, proto nás kontaktujte pouze emailem. Kontrolujeme ho i několikrát denně, odpovídáme v průběhu několika dnů dle naléhavosti zprávy.

Účet 1: 216955754/0300 u ČSOB

Účet 2: 2900258591/2010 u Fio (pro bezplatný převod z SK a pro europlatby)

IBAN:
CZ9620100000002900258591
BIC/SWIFT:
FIOBCZPPXXX

E-mail:

denisa.tlapka@seznam.cz (prosíme využívejte přednostně)

os.toulavetlapky@gmail.com (sbírky věcí, věcné dary, sběrné místo Havlíčkův Brod….)

 

Hlavní azyl pro psy a kočky se nachází nyní u Poděbrad. Další dobrovolníky máme v Praze, kde je možné předat materiální dary pro TT, ale nemáme zde depozita pro psy. Jen pro kočky.

V případě, že chcete navštívit náš azyl u Poděbrad, je potřeba se dopředu domluvit emailem. Neohlášené návštěvy nepřijímáme. Stejně tak je nutné se dopředu domluvit ohledně adopce pejska nebo kočky. Všechny podrobnosti je potřeba probrat individuálně. Azyl není útulek, ale jsme vedeni jako zájmový chov a také zde bydlíme, jedná se o soukromý objekt, pro to je třeba respektovat soukromí a předchozí domluvy, neboť nemáme recepci, zaměstnance a vše děláme dobrovolně v čase, který dělíme mezi péči o zvířata a kontakt s veřejností. Nejsme přítomni stále, musíme se sami živit, pracovat, Tlapky nejsou naše zaměstnání, ale dobrovolná činnost ve volném čase. Klasickou prohlídku „útulku“ a zvířat jako běžnou návštěvu neprovozujeme z bezpečnostních i časových důvodů.

Ideální doba pro návštěvy jsou všední dny i víkendy od 11 hod. do 18 hod. Samozřejmě je možno domluvit i jiný čas. Záleží však na tom, zda nemusíme někam odjet.

Podpořit práci našich dobrovolníků můžete také nákupem na www.eshop-tlapky.cz