Jak pomoci tlapkám
Články

Princezna- fenečka vyléčená z rakoviny

Publikováno 23.6.2014 v Kauzy
Princezna- fenečka vyléčená z rakoviny

Fotoalbum fenky Princezny, která se dostala do TT se závažnou rakovinou mléčné žlázy na obou lištách, s metastázami na plicích ve velmi špatném stavu.
Jednalo se o tak vážný stav, že řada lidí by raději zvolila utracení. Fenku se povedlo vyléčit z rakoviny tak, že už dnes nemá ani metastázy.
Zázrak spočívá v podávání konopného semínka!

9/2013 Princezna je po druhé operaci u MVDr. Kubáta v Praze. Z darů, které přišly Princezně v březnu na operaci TT uhradilo i tuto operaci, velmi děkujeme! Nová majitelka Věra má z TT již 5 pejsků a Princezny veterinární péče je v režii TT.

historie:
————————–


6.3. 2013 měla být Princezna znovu operována, měla jí být odstraněná druhá mléčná lišta. Bohužel operace nemohla být provedena. Byla na vyšetření v Praze u MVDr. Kubáta, kde se měla operace konat. Před operací byla i zrentgenována. Bohužel rentgen ukázal, že má již metastázy v hrudní dutině a jeden či více nádorů přilehlých blízko srdce. Proto bylo od operace ustoupeno, protože by to znamenalo ještě větší zrychlení růstu nádorů a fenečka by pak stejně již dlouho nežila. Rozhodli jsme se pro alternativní léčbu rakoviny, aby došlo k jejímu zpomalení a fenečce to prodloužilo život co nejvíce. Její panička již má všechny potřebné informace a bude se o fenečku starat až do jejích posledních dnů. Z peněz, které jste nám pro ní zaslali bylo zaplaceno vyšetření a majitelce rovněž přispějeme na všechny alternativní doplňky, které nyní bude fenečka dostávat. Děkujeme všem za pomoc a prosíme, držte palce, aby byla fenečka mezi námi co nejdéle.

Princezna je v novém domově a 6.3. jde na další operaci.

Princeznu jsme přijali ve vážném stavu s rozvinutou rakovinou mléčné žlázy. Má obrovské nádory. Jde o starší fenku, bohužel nekastrovanou. Kdyby jí tehdejší majitel nechal vykastrovat, nemuselo k tomuto onemocnění dojít. Fenečka půjde na operaci a podstoupí vyšetření, zda nemá v těle metastázy. Již jsme sehnali i paní, která je ochotná se jí pak ujmout a nechat jí u sebe na dožití se svými pejsky. Nicméně, fenečka bude ještě několik týdnů u nás. Na operaci by měla jít v průběhu týdne a pak rekonvalescence. Princezna je vděčná a moc hodná holčička. Kdo byste chtěl přispět na její operaci, napište nám. Velmi to uvítáme.

celé album najdete zde: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151186889982607.450707.180624477606&type=3