Jak pomoci tlapkám

Spolupráce

Již nyní spolupracujeme s dalšími organizacemi na ochranu zvířat. Chceme tak podpořit i zvířata, která hledají domovy jinde a potřebují pomoct. Další rozšíření spolupráce plánujeme do budoucna.

Co nabízíme útulkům a organizacím?

  • V azylu na statku u Poděbrad nabízíme umístění koček,které potřebují chodit ven. Je zde k dispozici okruh 2 km přírody, kde je volnost pro kočičky bez většího hrozícího nebezpečí. Kočky mají přístup do tepla a mají denně k dispozici dostatek krmení. Mohou to být kočky plaché, ale i přítulné, které útulky nemohou umístit. Na barvě, věku ani povaze nám nezáleží, kočičky nebudeme udávat dále, zůstanou u nás.
  • Nabízíme pomoc především asociálním psům, kteří mají problém najít majitele vzhledem k problémovému chování, to však závisí na naší momentální kapacitě.
  • Nabízíme výměnu ikonky, propagaci na facebooku, na stránkách a vzájemnou pomoc s inzercí.
  • V případě přebytků např. dietních krmiv, léků, vitamínů, textilu nabízíme k darování spolupracujícím útulkům.
  • V případě nouze, problémů stačí napsat, zavolat a uděláme co je v našich silách abychom pomohli s řešením. Naše přátelé vždy podpoříme.

Poděkování spolupracujícím:

Občanské sdružení Další Šance o.s. k nám umístilo do trvalého domova 2 plaché kočičky. Tímto velmi děkujeme!

Občanské sdružení Mostecké Kočky o.s. k nám umístilo několik plachých kočiček do trvalého domova, je to pro ně suprová šance prožít spokojený život na svobobě!

Občanské sdružení Chlupáči v nouzi o.s. nám velmi vypomohli s dočasnou péčí dvou štěňátek, která k sobě vzali a pomohli nám pro ně najít domov! Na oplátku jsme pomohli inzerovat jejich kočičky a štěňátka, také jsme se rozdělili o deky, krmivo apod. kterého bylo ve sdružení akutní nedostatek, rádi jsme pomohli!