Jak pomoci tlapkám

Virtuální podpora koček

Virtuální adopce je vhodná zejména pro ty, kteří nemohou vlastnit svoje zvířátko. K virtuální adopci jsou vhodní psi, kteří jsou u nás natrvalo nebo se dlouhodobě léčí. Forma podpory jednotlivé kočičky záleží na zájemci.

Virtuálně podporované kočičky je možné navštívit. Některé jsou však plaché, venkovní a nechtějí se mazlit.

Jak můžete podpořit jednotlivé kočičky?

  • Krmivem, stelivem (u každé kočičky  najdete informace, co u nás dostává za stravu)
  • Finančně (zdrav kočky potřebují pouze každoroční vakcinaci a odčervení, spot-on odblešení což vychází na rok na cca 1.000 Kč, některé kočky vyžadují léčbu, kloubní přípravky, testy krve atd.), podrobné informace najdete u jednotlivých fotek kočiček. Pokud chcete zaslat i finanční dar na krmivo, tak v průměru jedna kočička za měsíc stojí cca 500 Kč za krmení.

Jakou formu pomoci zvolíte, je zcela na Vás. Stejně tak jaké množství krmiva nebo výši příspěvku zvolíte. Jedna kočička může mít i více virtuálních páníčků. Prosíme, berte na vědomí že většina kočiček u nás je natrvalo společně s dalšími kočkami a jsou krmené společně.

Jak postupovat v případě zájmu o virtuální adopci?

  • Vyberte si z fotoalba kočičku, kterou chcete podporovat
  • Zvolte formu pomoci a k zaslání využijte našich kontaktu (účet, adresa)
  • Informujte nás nejlépe emailem jakou kočičku a jakou formou chcete podporovat a zda chcete, aby Vaše jméno bylo uvedeno pod fotkou kočičky či nikoliv.
  • V případě zájmu o další informace, návštěvu atd. nás kontaktujte emailem.

Pokud se změní stav kočičky, přibydou novinky, fotky a podobně, přidáme to samozřejmě k jejímu profilu, kde můžete vše sledovat. Další novinky, společné fotky atd. najdete také na našem facebooku.